Dokter Stolteweg 84-90 | VAN KEMPEN

8025 AZ Zwolle

Verhuurd Dokter Stolteweg 84-90 | VAN KEMPEN

VAN KEMPEN is een van de acht gebouwen op het Health Innovation Park. Op de 2e verdieping is op dit moment ca. 280 m2 beschikbaar. Het gebouw is vernoemd naar Thomas van Kempen, ook wel bekend als

Thomas a Kempis. Hij is met name bekend geworden door zijn zeer invloed rijke werk ‘De Imitatio Christi uit

1424’ (de navolging van Christus). Dit werk staat bekend als een van de meest vertaalde en meest gedrukte

boeken ter wereld.

Afbeeldingen

arrow left
arrow right

Het Health Innovation Park is een locatie bestaande uit acht gebouwen die zijn en/of worden herontwikkeld naar hoogwaardig en duurzaam zorgvastgoed.


Gebruikers zoals fysiotherapeuten, huisartsen, privé klinieken en partijen die klinisch wetenschappelijk onderzoek verrichten vallen op het HIP precies op hun plaats.


Energielabel

A


Parkeren

Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein voor medewerkers en bezoekers, welke is afgesloten middels slagbomen. Het terrein is recent nieuw ingericht met ruime parkeergelegenheid en groen.

Voor bezoekers zijn uitrijkaarten, zodat deze bij u voor de deur kunnen parkeren.

Locatie en ligging